| fkw a întrebat:

De ziua mea o sa beau un monster enrgizant am 13 ani cat este bine ii ok jumatate? funda

2 răspunsuri:
| KเĐu540 a răspuns:

Da-i pe gat in jos cu curaj, ca doar nu'i alcool si nici dependenta nu provoaca. Singura problema e ca nu vei mai putea dormi in noaptea urmatoare dupa ce ai baut energizantul.

| Alexcsandru7 a răspuns:

Parerea mea este sa nu incerci..serios energizante te distrug..si tu la 13 ani vrei sa faci asta? ..nu o zic cu rautate iti zic din propria experienta am avut probleme de sanatate..nu incerca sa bei de la o varsta asa fragedabig grin