| ncc a întrebat:

Una! De vreo 2 saptamani tot imi apar pe peretii din bucatarie niste viermi putin mai mari. Am scos tot de prin sertare si am aruncat dar ei inca apar. Ce as putea face ca sa scap de ei? Multumesc frumos

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Insecticid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii omori

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ai ceva pe sub dulap, care a puterzit si a facut viermi.
Fa curatenie generala, spaland si sub dulapuri, in spatele lor samd.

| Bizon95 a răspuns:

In plus fata de ce a zis Ioneasca1001
daca stai la casa si nu numai, ar trebui sa verifici tot ce inseamna gauri, canale prin care vin tevi, etc.
e posibil sa fie undeva un soarece mort care a facut viermi, sau ceva asemanator
eu la bloc am vazut soareci la etajul 2 angry

| romeo78 a răspuns:

Indiferent unde locuiți, goliți bucătăria de tot ce este în ea. Verificați cu atenție tot ce scoateți din bucătărie. Verificați cu atenție unde ar putea fi sursa problemei.
Mergeți la un cabinet veterinar și cereți ajutorul pentru această problemă.