| deleu123 a întrebat:

Unde pot gasi blaturi de pizza congelate? Fara nimica pe ele, sa le fac cum vreau eu.

7 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Le gasesti in hipermarketuri cum ar fi Cora, Auchan, Real, etc.

| alexandra19961996 a răspuns:

Le poti face singur. este foarte usor si gustos. ai nevoie de 25g drajdie, o lingurita de zahar, 1 ou, 150ml apa minerala, 3-4 linguri ulei, faina cat cuprinde si sare dupa gust. apoi amesteci toate ingredientele si lasi coca sa creascthinking succes:* fundita?big grin

| Kyky31 a răspuns:

La Carrefour happy