| Ceriik a întrebat:

Vreau sa ma duc pana la un magazin(carrefour) sa-i acord mancarii congelate o sansa. Oare pestele congelat e bun(in special somonul)? Cam cat costa o punga de mancare congelata(carne, pizza) si cum se gateste?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vrei sa iei... o punga de legume poate fi de la 4lei la 20 lei.
o pizza congelata cam 12-15 lei. in general scrie pe punga / cutie cum se prepara

| Ceriik explică (pentru suntserios):

Si pizza congelata e buna? o bag la microunde sau cum/?

| suntserios a răspuns (pentru Ceriik):

Poti sa o bagi si la microunde, ti am zis scrie pe cutie cum sa o gatesti, timpul si temperatura fie la microunde fie la cuptor normal.

la gust... nu se compara cu o pizza normala.

| alexa941 a răspuns (pentru Ceriik):

O poti baga si la micronde si la cuptor.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Piratul10 a răspuns:

Da sunt bune produsele congelate.