| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi ceva farse de facut in excursiwinking ceva mai originale nu alea clasice cu pasta de dinti happy

Răspuns Câştigător
| bau0217 a răspuns:

Lipeste pe cineva cu scoci/bandanda izolatoare de pat. Poti tot asa sa ii lipesti telefonul de spate daca doarme pe spate. Cumpara de la magazinul de farse din Liberty pastile pentru gaze, de la farmacie laxative. Farsa suprema e aia cu apa, umpli un vas cu apa calda si noaptea ii pui mana victimei in vas, rezultatul... va face pe elsmugsmugsmugfunda?batting eyelashesbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Seara, dupa ce va culcati toti, trezeste-te si coase pe cineva de pat.Coase-le ciorapii.Vor fi foarte surprinsi cand se trezesc.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

În autobuz, am mâzgâlit pe cineva cu creion de ochi pe toată fața.
În cabană:
- Pune o găleată pe ușă.
- Spune-le că ai văzut un urs care vine spre cabana voastră.
- Dacă aveți tv, ia-ți o telecomandă universală de acasă, și schimbă canalele.
- Încuie-le pe dinafară.
- Seara, fă zgomote ciudate.