| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot sa arunc o cutie cu email care nu e goala?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adica o cutie de vopsea? O poti lasa la gheena linga topogan nu o arunci pe topogan ca il infunzi, o lasi acolo lîngă topogan pe ciment, si o sa o arunce femeia de servici cand face curatenie o va duce ea jos si o va arunca in pubelă.

| NLS a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa gasesti pe cineva care are nevoie, si sa o faci cadou.

Daca e pe baza de ulei, ar fi bine s-o duci la deseuri toxice, dar cel putin in zona mea nu exista astfel de centre.
Scrie pe net: "colectare deseuri chimice" si orasul in care locuiesti.

Poti intreba si la service-uri sau magazine auto, daca colecteaza ulei ars, si daca iau si vopsea, vopsea emailata,...

Daca e pe baza de apa, nu conteaza atat de mult, daca ajunge la o ghena de gunoi, bacteriile vor descopune destul de repede masa de material in elemente simple.

| anonim_4396 explică (pentru NLS):

Am cautat dar nu este aici si retim nu au numar la care sa sun. Eu las langa pubela sa faca cine vrea ce vrea laughing nu ma pun sa platesc acum vreo firma

| Lukasssz a răspuns:

La gunoi

| Den1sa a răspuns:

La gunoi!