| perla a întrebat:

V-ar placea sa primiti un tort de ziua indragostitilor ca cel din poza

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

In fiecare zi as dori sa primesc un tort ca cel din poza si daca se poate sa mi-l aduca o fata pe gustul tortului Pa

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Normal. Ar fi ceva extraordinar. Daca primesti asa ceva din partea persoanei iubite, sau orice alt gest, simbolic, inseamna ca tine la tine.

| Mina a răspuns:

Mi-ar placea sa il primesc oricand! De la oricine! Numai sa il primesc! laughing

| Good Cat a răspuns:

Si daca nu iti raspund, nu mai poti respira, nu?

Da.

| florentina25 a răspuns:

Da rdar sa scrie,, lorya si andy,,

| master_6933 a răspuns:

Cu siguranta. happy