| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce cadou ati vrea sa primiti ( si de sarbatori, ziua indragostitilor, ziua voastra, fara ocazie )?

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ai dreptate, nu poti sa faci asa. Insa depinde de baiat ce cadou i-ar placea sa primeasca. Ar fi frumos sa se ajunga la o relatie atat de deschisa, incat sa-l intrebi ce isi doreste si el sa raspunda. Poate vrea un lucru mai scump si ii lipseste o anumita parte din bani, atunci cu siguranta i-ar prinde bine sa-i dai banii si sa-si implineasca dorintabig grin

| EddiWeed a răspuns:

Sincer eu unu prefer sa primesc bani decat sa primesc un cadou nefolositor pe care sa'l uit pe un raft...sau sa il arunc