| laurentiu80 a întrebat:

Va place Chio Cips Extrem cu gust de hrean? happy

Răspuns Câştigător
| georgedb a răspuns:

Doamne e dezgustator... dupa ce ca n uare un gust bun te mai arde si pe stomac laughing

| laurentiu80 explică (pentru georgedb):

Nu numai stomacul.dar si nasul, sincer am luat o gura sanatoasa si mi-au dat lacrimile happy ..ai funda!

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

N-am mancat...dar stiu cum e cel cu wassabiii...si
Doamne Fereste sa mai pun asa ceva vreodata in guraa laughing)

| laurentiu80 explică (pentru pwp):

Pai despre ala era vorba laughing

| pwp a răspuns (pentru laurentiu80):

Aaaa laughing)

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Sincer chipsurile sunt nesanatoase si te ingrasa contine calorii, sodiu si grasimi.
In plus mai contin si substante toxice.E treaba voastra daca mancati produse nesanatoase.

| Măduuțaa a răspuns:

NU! Nu-mi plac din astea deloc!

| yourgirl a răspuns:

Chip cips Extrem happy

| diiiiiiiana a răspuns:

Nu laughing mai bun e cu chilli smug

Răspuns utilizator avertizat
| Zipix a răspuns:

Nu imi plac deloc. Cand le-am gustat le-am scuipat imediat iar apoi m-am dus la la chiuveta si am bagat multa apa in gura. A fost un moment tare. Nu voi mai manca asa ceva vreodata. Si apropo. Am vazut unul care le manca si ii placeau. Dupa aia a dat la unu de 4 ani sa guste. A fost comic cum urla ala de patru ani dupa ce a gustat. laughing

| LoveSroL a răspuns:

Da... e bun

| Oanaa93 a răspuns:

Nu, deloc laughing))