| MarianSpeedy a întrebat:

Ce preferati chio extrem cu chili sau wasabi?laughing

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Chili si otet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chili sau Curry

| robytzu96 a răspuns:

Chilli pe cel cu wasabii nu il suport si nu o sal suport niciodata! Dar mai imi place si cel, cu Curry ( scuzati-mi cacofonia )

| Daniel2211 a răspuns:

Chili-in sus, Chili-in jos.Cu sicuranta cu Chili.

| qpVicky a răspuns:

Wasabi

| gicaaa a răspuns (pentru qpVicky):

Ce ma laughing)))))? bune de ce? cred ca sunt facute din materiale radioactive... cele cu chili sunt mult mai bune. daca intr-adevar vrei sa te sinucizi cele cu wasabi sunt cele mai potrivite

| CrazyButt3rfly a răspuns:

Chili.Cel cu Wasabi e bleax big grin

| gicaaa a răspuns:

Am luat odata o punga cu wasabi.cea mai proasta alegere pe care am facut-o vreodata.cel putin cei ce aduna din tomberoane s-au bucurat de ele. Cele cu chili sunt mult mai bune. avand in vedere ca alea cu wasabi nu sunt bune delocccc