| T30D0RA a întrebat:

Va place ciorba de burta? Eu o ador!

Răspuns Câştigător
| CatalinCata a răspuns:

Sincer? o detest numai cand o vad. dar fiecare cu gustul lui, si tie poate sa nu-ti placa ceva ce mie imi place la nebunie.

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie nu-mi place sad
dar gusturile nu se discuta!

pa-pa

| ioana1704 a răspuns:

Binenteles! e ffffff buna

| Abcfunny a răspuns:

Nu happy sincera sa fiu nici nu am gustat.

| AmandytaErhan a răspuns:

Sincer ma doare burta de la ciorba de burta!big grin eu is din Moldova si plecam la Grecia cu autocarul si ne-am oprit la un restaurant Roman la toti au dat ciorba de pui numai mie de burta ca li s-a terminat... 2 ore a trebuit sa-mi dau seama din ce,, animal,, si din ce,, parte'' a acestui animal era facuta. dar imi place ca e cu usturoi!

| Buttercup30 a răspuns:

N-o sufar!laughing

| Mihaela a răspuns:

Mie imi place:d

| BruneTTe a răspuns:

Mie nu, deloc. Si nu zic asa... chiar am gustat dar e. iecs!

| InsaneDoll a răspuns:

Iack'S eu o urasc! Hai ca zeama mai e cum mai e dar "grosu"[burta] e oribilastraight face

| Biiiiiia a răspuns:

Nu:-&
Nu-mi place.
Dar oricum la ce iti sunt tie folositoare raspunsurile noastre?raised eyebrows

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nuuuu!
bleahh.

| theprettyreckeless a răspuns:

Ooo da! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o ador extrem de mult la fel ca si tortul de ciocolatastar

| T30D0RA explică:

E doar o simpla curiozitate, nu oricine mananca ciorba de burta.

| maria11579 a răspuns:

Da

| Aly359 a răspuns:

Mie nu prea. imi place supa cu galuste love struck

| BETTY_3018 a răspuns:

Bleah