| delia_6094 a întrebat:

Voi ce gatiti diseara? Vreau idei usoare sa fac ceva bun, gustos si usor. funda

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Delia!
eu o să mănânc o friptură de pui cu cartofi la cuptor.:X sau orez.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai cartofi cu carnati sau ou. in fiecare seara mai ales nu-mi place sa ma complic cu mancarea.

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Ai putea sa te uiti intr-o carte de bucate sau ai putea sa te uiti pe acest site: http://www.reteterapide.com/... sper ca te-am ajutat :)

| Georgy090 a răspuns:

Un pahar de lapte cald si paine cu unt:X:X:X asa mananc eu de obiceiwinking

| Deniiidk a răspuns:

Ai putea face o salata usoara cu paine prajita, telemea, sunca, rosii, castraveti, zeama de lamaine. sper sa te ajute e delicioasa