| giag a întrebat:

Voua va plac ciupercile umplute?

Răspuns Câştigător
| deniedaccess a răspuns:

Iumiiiiiiii:X:Xlove struck...mie nu imi plac,eu pur si simplu le ador, cu pui sau cu telemea si puse la cuptor, e divin...sti sa faci/batting eyelashes pentru ca eu clar vreau! funda?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Le ador le ador le ador, fara numar fara numarlove strucklove strucklove struckbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes dai ceva de pomana?batting eyelashesbatting eyelashes

| lumy5 a răspuns:

Daaaaaaa, sunt delicioase, sanatoase, satioase si se fac usor happy

| aylin_8497 a răspuns:

Da, imi plac si umplute si marinate si coapte si crude in salata si in supa, sunt sanatoase

| PublicName330 a răspuns:

Mie nu îmi plac niciun fel de ciupercă

| giag explică:

Http://www.culinar.ro/......i-umplute/ mie astea imi plac cel mai mult sunt delicioase

| ely_1303 a răspuns:

Da sunt extraordinar de bune!

uite astea sunt preferatele mele :x

http://www.petitchef.ro/retete/ciuperci-umplute-fid-252305

| irrinamih a răspuns:

Depinde cu ce sunt umplute...