| Mariela_1621 a întrebat:

Va plac saltelele umplute cu apa?

Răspuns Câştigător
| ioana_5498 a răspuns:

Mi se intoarce stomacul pe dos, daca stau prea mult in ele, si nu te poti odihini, dar daca nu e vb de odihna, as prefera o masa decat o saltea cu apa.

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

O da love struck le ador love struck, cand faci sex parca te ia valul love struck

| elasexygagica a răspuns:

@ harciog ti-am dat amuzant kiss niciodata nu incetezi sa ma uimesti cu umorul tau love struck kiss te pup dulcic kiss

| sasha a răspuns:

Am rau de mare straight face

| Hombre a răspuns:

Super daca este umpluta cu aghiazma pentru cei piosi si cu apa nazdravana pentru cei f*taciosi.

Răspuns utilizator avertizat
| Dek a răspuns:

Is super cand faci sex pe lele:X:X

Apache
| Apache a răspuns:

Nu ca ma ia pișarea!

| zuzu_3768 a răspuns:

Du-te dracul!

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Mie imi plac saltelele umplute cu noroi si cu iepurasirolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

numai daca sunt umplute cu apa de Teleorman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu