| BoOoMbOnik a întrebat:

Vreau nişte reţete dietetice de desert care nu conţine nimic din ceea ce ingraşă. Aş prefera incercate de voi, nu link-uri. Să imi scrieţi vă rog ingredientele pe gramaj si modul de preparare. Cât mai multe raspunsuri!

1 răspuns:
| ToniGD a răspuns:

Pai.uite ceva care contine multe vitamine, putine calorii si foarte hranitor
1.baga in blender 1 jumate de banana, 4 capsuni si niste lapte ( iese un shake gustos si hranitor)
2.baga la congelator, peste noapte 1/1, 5 banana taiata felii, apoi baga-o asa inghetata in blender, asta e cea mai simpla si cu putine calorii inghetata
3. sfarama niste biscuiti, taie niste banana, adauga niste musli si putina mierewinking
Asta mananc cel mai des cand vreau ceva dulce. Sper ca am fost de folos. Fundita? ^_^