| silviu_4058 a întrebat:

Un prieten de-al meu mi-a spus de o bautura cu proteine. nu am retinut nici ingredientele, nici modul de preparare. stiu ca, contine oua

3 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Lichior de oua contine si proteine daca contine oua nu?laughing

| poliku a răspuns:

Da am inteles si ca atare iti raspund pentru ca si eu am facut sala.Sunt foarte multe proteine bazate pe oua asa ca no chance sa ghiceasca cineva.Dar ai putea faca asa:intri pe google, cauti proteine cu oua si acolo ai o lista lunag din care poti alege cel care ti se pare cel mai super.Eu sincer luam la recomandarea unei persoane de la sala sau de capu meu.

| silviu_4058 explică:

Eu spuneam bautura pentru sala