| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar o tigaie Dry Cooker de la Teleshoping.
A cumparat cineva?
Stiti daca trebuie sa platesti vreo taxa pentru livrarea acasa?
Spuneti-mi cateva impresii despre ea.
Funda

5 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Si mama a comandat anul trecut e buna tigaia carnea are un gust mai bun dar nu imi place cum face cartofii prajiti si oualele in rest nu am nimic de comentat.

| Dana211 a răspuns:

Cu siguranta se plateste livrarea. Si eu as spune mai bine sa o cauti/cautati prin magazine si sa o cumperi/cumparati pentru ca la teleshoping sunt mult mai scumpe

| Stoica_Deea_1975 a răspuns:

Da! se plateste taxa pentru livrare acasa! mai... nu e asa de tare cum spun cei din reclama dar e mai buna ca tigaia normala in sensul ca pentru orice ai gati in ea pui doar o picatura de ulei!

| VilaEne a răspuns:

Din cate am auzit de la prieteni nu este asa de stralucita. Trebuie sa pui macar putin ulei ca sa fie ceva de capul mancarii ce o gatesti in ea. Si eu ma gandeam sa achizitionez una, dar sunt in dubii. Ma incanta tigaile Delimano.

| StopMe a răspuns:

Eu am luat de mult si o fost o taxa micuta dar nu mai stiu de cat. Impresia mea este ca e foarte buna si te ajuta mult in bucatarie mai ales daca esti genul de persoana care gateste mereu. Singurul dezavantaj e ca trebuie sa porti manusi cand pui mana pe tigaie ca te poti arde rau laughing Sper ca te-am ajutat, pa, pa!