| slow0 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un PC de la Altex, in rate. Cei care ati cumparat in rate spuneti-mispuneti-mi, trebuie sa-mi fac un card de fidelitate pe care trebuie sa-l intretin sau cam asa ceva, ca asa am auzit. Lamuriti-ma cei care stiti.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci niciun card de fidelitate. Te duci la banca si iti faci un card de credit sau aplici direct pentru un credit. In ambele cazuri ai nevoie de o adeverita de venit stabil si legal

| MagicOneT a răspuns:

De ce nu te duci la Altex sa intrebi? A trecut blackfriday, nu mai sunt reduceri, mai bine astepti pana de Craciun...