| daniyela21 a întrebat:

Vreau sa gatesc ceva in seara asta si nu prea stiu ce, imi recomandati si mie ceva usor...

Răspuns Câştigător
| Fartie a răspuns:

Spaghetti big grin funda?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! iti recomand o tortillas din cartofi +ou si ceapa daca iti place.se face repede, si e un deliciulove strucklove struck

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu acum am terminat un borş de peşte. Dar pentru cină poti face mamaliguţă cu branză şi smantană, sau macaroane cu branză...

| AllinaDaniella a răspuns:

Sala orientala cu cartofi,masline,ceapa si oua sau o salata de legume cu pui ( rosii,castraveti,ceapa,ardei gras, cateva bucatele de piept de pui fiert ). La salata de legume poti folosi putin usturoi in loc de ceapa, ii da o aroma buna.

| DiamondShine a răspuns:

Mmmmm...ai putea gatii ficatei cu sos de vin si mamaliguta...yummy yumm:*

| frumushika09 a răspuns:

Sunt multe variante. Eu iti dau unele care imi plac si mie: cartofi sunt foarte usor de facut...indiferent daca sunt prajiti, fierti sau copti. Legumele la cuptor sunt tot usoare si delicioase...pastele cu tot felul de sortimente. Toate mancarurile pot fi asortate cu o salata pentru a fi mai usoara mancarea.