| Andrei20 a întrebat:

Vreau sa incep sa merg la sala. Cine stie ce vitamine bune sau proteine as putea sa iau? si de unde le cumpar? si cum le iau?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai de obicei iti prescrie antrenorul ceva daca e nevoie

| enchanted a răspuns:

Mai intai mergi la sala si vei vedea acolo cum se vand proteine si altele o sa ai de unde alege, dar mergi la sala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am cumprat niste vitamine si am vreo 3 saptamani de cand merg la sala cu ce ma ajuta vitaminele imi da ceva rezistenta forta sau ma ajuta in cresterea muschilor?