| Deutza_1234 a întrebat:

Vreau sa ma ingras... ciudat nu dar da laughing ce trebuie sa mananc. Suna ciudat da eu mananc cam de toate si nu sa spun ca nu mananc des... ba din contra din 2 in 2 ore si nu ma ingras. Vreau sa spun ca la varsta mea r trebui sa fiu mai grasuta am 13 ani si am doar 36-37 kg. am incercat o saptamana sa mananc de la fast food desi nu vream doarece era nesanatoasa m-am lasat dar am mancat si mancare de la tara care stiti voi este mai sanatoasa dar nu ma ingras vreo idee?
MuLtUmEsC MuLtH kiss

3 răspunsuri:
| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, cred ca tu ai un metabolism accelerat. Dar nu e nevoie sa mananci de la fast-food! In plus, ai o greutate cat de cat normala. Poate ca esti putin mai scunda, ca mine. Chiar nu cred ca este un motiv de ingrijorare! Unele fete ar da orice sa aiba greutatea tawinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti activa din punct de vedere fizic si/sau depui efort psihic, intelectual intens, stres. posibil de aia nu se depune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com