| bahoi a întrebat:

1.Va plac ochelarii acestia? http://img848.imageshack.us/i/aaaaaee.jpg/

2. Sunt de fata sau baiat?

3. dau funda :)

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

1. imi plac mult
2. sunt uni-sex

| FucktheSystem a răspuns:

Eu port numai ochelari wayfarer deci da imi plac.
Si sunt uni-sex.

| Madda a răspuns:

Sunt si de fete si de baieti. Pentru ca se poarta acesti ochelari foarte mult. Si eu am. Dar ai mei sunt roz cu lentile negre. la oricine i-ar sta bine cu acesti ochelari. Se poarta.

| PokeEdy a răspuns:

Frumosi e pnt ambele sexe

| BlackScribble a răspuns:

Buna,Stiu ca dau un raspuns cam intarziat laughing
Ochelarii astia se numesc rayban wayfarer si sunt pentru ambele sexewinking
Foarte multi tineri poarta(unii scot si lentila ca sa ii poarte fara sau isi cumpara de vedere)(in ultima vreme vedem si batrani pe strada laughing )
Si eu port dinastia si sunt fata happy.Am pe negru, pe alb si pe negru cu lentila transparenta happy
Nu imi iau alte culori pentru ca alb si negru se asorteaza la oricewinking
Funda?

| bombănucleară a răspuns:

1.Da,sunt foarte frumosi si la moda.
2.Sunt de fata.

| YourMother a răspuns:

! Eu am o pereche gen astia, doar ca au rama verde.
@. Eu de exemplu sunt fata si port, dar mai am doi colegi care au zeci de ochelari gen astia. Deci, uni-sex.
3. Nu ma intereseaza daca imi dai funda sau nu.Am vrut doar sa te ajut.

| Aleeee95 a răspuns:

1. Se poooartă foarte mult xD
2. Sunt pentru ambele sexe, uni sex
3. Fundaaa?batting eyelashes

| AdDictEd_8374 a răspuns:

Sunt superbi.Eu cred ca ii poate purta si o fata dar si un baiat.
1.http://www.faboulista.com/ fata
2.http://www.sport365.ro/forum/1526233-post40.html baiat

chiar daca difera culoarea:) funda:D:D?