| BiiBiis a întrebat:

A comandat cineva Aqua Pour Homme de la Bvlgari? Daca da de pe ce site? As dori o cutie (cu tipla neaparat, deci nu tester) de 100 ML, dar nu stiu de pe ce stie sa comand pentru ca imi e ca poate e vreo facatura si imi aduce apa de ploaie in loc de parfum ( nu se stie niciodata...) Si inca ceva: pretul sa fie max de 200 ron.

Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Http://www.aoro.ro/bvlgari/

E un sit foarte serios. Iti spun din experienta. Am primit exact ce am comandat. Produsele sunt originale.

Abh
| Abh a răspuns:

Si sarac si cu pretentii. Deci sa nu fie facatura, da sa fie sub 200 ron happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.strawberrynet.com