| Vali215 a întrebat:

A comandat cineva cărti de pe "Palatulvechiturilor.ro"? În ce stare v-au adus cărțile?

Răspuns Câştigător
| SebastianFAP a răspuns:

Hei, Vali!
Da, de acolo îmi comandam unele cărți pentru că le găseam mai ieftin decât în altă parte.
Deci, îți jur că nu mă așteptam să le primesc în starea în care le-am primit. Deci, erau 10/10 spre marea mea uimire. De atunci am mai comandat încă vreo 20-30 de cărți de la ei. Am crezut că poate s-a nimerit ca prima data să-mi aducă cărțile alea în starea în care erau, deci zici că nici nu fuseseră atinse.
Cum am zis, am mai comandat și surpriză... La fel de bune au venit absolut toate.
Îți recomand să cumperi de acolo cu mare încredere!
Îți doresc tot binele, spor la citit. Chiar zâmbesc când văd că mai sunt și persoane interesate de cărți!
App, o fundiță m-ar ajuta, doar dacă vrei.