| εмiLч97 a întrebat:

Hey happy
De curand ma tenteaza sa imi iau cartile din seria Jurnalele Vampirilor( Trezirea, Lupta, Furia, Reuniunea). Am citit in Bravo Girl ca o sa apara cele 4 volume din seria despre care am mentionat: cartile de la Bravo fiind micute si la 11 lei. Dar...am vazut pe un site de librarie online o oferta la un pachet ce contine toate cele 4 carti la 59, 94 lei, ele fiind cele originale, de dimensiune originale si calitatea copertei.
Intrebarea este: sa imi iau cartile care apar cu Bravo sau cele de pe net? Funda si Voturi pentru toti...
P. S: La cele de pe net de pe elefant.ro mi s-au adus cartile Micutele Mincinoase in stare impecabila.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Poti sa le cumperi si de la "BRAVO" si de pe internet, dar depinde de pret. Daca vrei sa le iei mai ieftin le cumperi cu revista, iar daca le vrei mai scumpe si cu coperti cartonate le cumperi de pe internet. Eu le am la marimea originala si nu imi prea plac aceste carti mai mici cu coperti necartonate pentru ca trebuie sa am foarte mare grija pentru a nu le indoi si tin foarte mult la aspectul cartilor mele. Deci iti recomand sa le cumperi de pe internet mai ales acum cand pachetul este la reducere.

4 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei.
Nu stiu daca stii, dar cartile nu sunt la fel ca filmul. Mie cel putin nu mi-au placut deloc, m-am oprit la jumatatea celei de a doua.
Daca tu chiar vrei, ia-le pe cele de pe internet, daca spui ca sunt cele originale.
Numai bine si spor la citit!

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai eu am cartile, si le-am citit happy. Eu cred ca merita cititewinking. Dar cred ca in bravo sunt altele, poate acelea bazate si pe fim si pe carte ...de ex : Jurnalele lui stefan au aparut la bvgirl, si nu mi s-a parut cine stie ce.acum depinde de tine. Sper ca te-am ajutat. Te pup :*

| KoolKitty a răspuns:

Comandale de pe internet. De la Bravo Girl nici calitatea foilor nu e buna.

| Daliinda a răspuns:

Mda. pai cartile din Bravo girl si nu numai. nu corespund cu filmul. adiica... e cu totul alcevahee hee