| maniacutz2003 a întrebat:

A comandat cineva de pe wish? Care este calitatea produselor m-ar interesa niște lansete 15 $ 4 bucăți.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-are nici o legatura Wish cu calitatea. Wish este o platforma de magazine. Fiecare magazin vinde ce poate. Cum ai norocul. Jassmina, ca de obicei, da raspunsuri in domenii pe care nu le cunoaste.
Citeste si pe aici: http://bit.ly/365gblC

| Violleta2022 a răspuns:

Calitatea produselor de pe wish este cea mai proasta posibila. Sunt foarte ieftine, pentru ca ei isi fac reclama la site si trimit pe gratis sau pe preturi f mici, produse ieftine si proaste.