| Marcu_Stefan_2001 a întrebat:

Care este calitatea produselor de pe wish? Sunt sanse sa iei teapa? Recomandati cumparaturile de le wish?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de vanzator. Logic, iei teapa si de la unii care vand pe Emag, lol. Personal nu as comanda electronice, in rest pare ok.

| Simpatic a răspuns (pentru Wr3nch):

Corect de la unii de pe eMAG te referi la societatile afiliate, care vand ace, brice si carice prin intermediul platformei eMAG... dar nu vei la teapa de la EMAG ci de la vreo societate obscura care are capital 200 de lei ca atat obliga legea...
Eu comand de la eMAG de pe vremea cand distribuiau produse dintr-o garsoniera si erau ale romanilor, acum afacerea apartine unei CORPORATII de oameni de afaceri din strainatate.

| Wr3nch a răspuns (pentru Simpatic):

Pai la societatile afiliate ma referlaughing Am avut o experienta neplacuta cu casti wireless si de atunci prefer sa iau doar ce vandut direct de ei.

| laeimbrea a răspuns:

Nu stiu cum e cu wish dar am un unchi care comanda de acolo, am vrut să comand si eu dar sunt niste preturi mai ridicate si se plătește si transportul.

Iti recomand Joom, este o aplicatie, sunt toate ieftine si nu plătești transport la nimic, toate produsele mi-au venit, doar unul nu a ajuns si am primit banii înapoi, daca vrei mai multe detalii imi spui.