| MariA00 a întrebat:

A comandat cineva de pe www.amazon.com? Daca da, cam cat costa livrarea pana in Romania?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Exista 3 tipuri de expedieri, pe Amazon:
1) Standard. Durata 15 - 26 zile pana la primirea produsului. Pret: $6.00.
2) Expedited. Durata 10 - 18 zile pana la primirea produsului. Pret: $9.00
3) Priority Courier. Durata 3 - 5 zile pana la primirea produsului. Pret: $10.00
Plus taxele vamale care sunt in jur de 19% din valoarea totala a produsului.

1 răspuns:
| ShopAmerica a răspuns:

Depinde de categoria produsului. Poti vedea la checkout cat costa. Iti pot face o estimare de pret daca imi zici exact ce produs te intereseaza.