| GregHouse a întrebat:

A comandat cineva vreodata de pe eBay? Cat timp a durat, cum se procedeaza, care sunt costurile de transport?

3 răspunsuri:
| Alllee a răspuns:

Buna! paai prin eBay nu dureaza mai mult de 2-3 zile iar costurile de transport sunt accesabile.Eu am comandat mai multe lucruri si sunt multumita iti recomand! Bafta :*

| GregHouse explică (pentru Alllee):

Merci! Plata se face obligatoriu cu cardul sau se poate si ramburs, la primirea coletului?

| Alllee a răspuns:

Nu mai stiu sigur da parca cu cardul.La mine asa a fost dar poate acum e si ramburs.