| lucian007 a întrebat:

A cumparat cine vreodata ceva de pe okazii? eu tocmai ce am dat o comanda dar...nu mi se pare asa de incredere siteu voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Mai iei și țeapă

| Rose3 a răspuns:

Eu am comandat si am vandut! Este super ok.Depinde acum si de vanzatorul respectiv. te poti lua si dupa calificativele pe care le are.

| DonyHD a răspuns:

Okazii.ro? laughing normal ca e de incredere am cumparat si am vandut zeci de chestii pe site, dar nu site-ul detine obiectele, ci sunt persoane fizice care liciteaza.

| Goguletzu a răspuns:

Da a cumparat um prieten si a primit comanda, din cate imi amintesc a luat o pereche de papuci si nu i-au fost buni, iar cel de la care i-a luat i-a schimbatbig grin deci eu sunt pro

| lucian007 explică:

Mersi mult tuturor...imi pare rau ca nu pot sa va dau funda la totisadin orice caz am vb cu vanzatorul si sper ca totul va fi okhappy

| Catalina1388 a răspuns:

Buna,
Eu am cumparat foarte multe chestii si nu am avut niciodata probleme. Acum vand pe okazii si totul merge struna happy
Oricum, daca ar fi sa ai probleme, nu va fi din cauza site-ului. Este doar intermediar intre cumparatori si vanzatori... Adica nu vinde site-ul, vinde tot un utilizator ca si tine happy
Bafta si sa ne spui daca a fost totul ok.

| Vlad1998 a răspuns:

Stai linstit okazii eu un site chiar foarte bun mie niciodata nu mi s-a intamplat ceva cu comenzile facute pe acest site sunt puse multe lucruri second hand sau nou si nu mi se pare deloc suspicios plus daca era un site suspicios astia nu mai punea manusile lui Bute

| DleUndercover a răspuns:

Da am cumparat...si o sa vezi destul de multa sereozitate din patea siteului.