| MrSeby a întrebat:

Voi aveti incredere in okazii? Ati luat vreodata teapa de la ei?
Ce ziceti ar trebui sa uit de site din cauza tepelor de pe el la anumite persoane?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Desigur ca nu poti fi mereu sigur cand vine vorba de un site de licitatii. Iti recomand sa te uiti la numarul de calificative pe care le are un utilizator si daca sunt predominant pozitive merita sa cuperi de la el. Eu am folosit de multe ori siteul pentru a cumpara diverse chestii si nu mi-am luat teapa niciodata.Succes

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Sunt calificative! nu cumpara de la cei cu calificative negative! cei care au peste 30 tranzactii, toate pozitive, eu zic ca merita incredere! bafta!

| andrei88u a răspuns:

Eu personal nu am cumparat nimic de pe okazii, insa un prieten de-al meu cumpara destul de des de acolo si nu a luat teapa niciodata si este foarte multumit.

| postpusul a răspuns:

Site-ul e bun doar pentru reclama(ca sa gasesti clienti) si pentru a gasi vanzatori, dar sa nu te pui sa trimiti pachete prin fancourier sau alte din astea ca s-ar putea sa nu-ti placa ce primesti. daca tu de exemplu trimiti un telefon nou si cel cu care ai vb pe site ca iti va trimite tot un telefon nou in loc, iti va trimite unul bulit sau fara accesorii. asta e unu fel de teapa. curierul e bun doar ca sa trimiti tu ceva si el sati trimita banii sau daca trimite el primul cand faceti un schimb.