| Mogoseanu_Nicu_1987 a întrebat:

Cine a cumparat de pe ascogsm.ro? Ati primit comanda? cum vi se pare site-ul, este de incredere?

2 răspunsuri:
| ovidiu68 a răspuns:

Faceti o comanda cu valoare mica eventual telefonic si vezi cat de cunoscatori sunt de produsele care le vand si modul in care iti vorbesc. La primirea coletului vei vedea cat de prompti sunt si apoi modul de ambalare si daca produsul sau produsele corespund cu ceea ce este prezentat pe site-ul lor. Succes.

| Popa_Lucian_1984 a răspuns:

Eu am facut cumanda, am comandat o statie de lipit cu aer cald si letcon Baku, nu au avut-o pe stoc si a venit din China, am asteptat 3 saptamani. A meritat totusi, preturile sunt foarte bune. Sunt seriosi, recomand.