| NicoaraLucian a întrebat:

A cumpărat cineva de pe https://www.dvsshoesromania.com/?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Dupa numele siteului iti dai seama ca nu este ceva serios!

ar trebui sa le explicam la toti mazgalicii astia care au aparut cu platforme de vanzari haine si incaltaminte, ca ciupercile dupa ploaie, ca au obligatia sa mentioneze la vedere in prima pagina a siteului sau in orice caz in pagina de contact numele societatii, datele de identificare fiscala etc adica acel SRL care este in spatele unei aplicatii/site etc

au obligatia se respecte legea! si sa fie inregistrati ca si comercianti!

daca aceste siteuri sunt inregistrate ca si domenii prin singapore sau mai stiu ce stat de langa Africa, cum ii poti trage la raspundere daca dau tepe iar ei nu intra nici sub incidenta legii romanesti, si nici macar nu sunt comercianti inregistrati!

deci de ocolit!