| Andreea873 a întrebat:

Ce părere aveți de cei de la pagina https://m.facebook.com/modlashoes/? A cumpărat cineva de aici?

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Par de incredere, nu am cumparat, dar sotul meu este foarte amator al site-urilor de genul acesta si niciodata nu a avut probleme.
Cauta pe site-ul lor date de identificare ale firmei, daca au firma, daca firma este inregistrata la fisc ( mfinante.ro)
Sotul meu a luat ceva asemanator de pe www.gentlemanshoes.ro si a fost foarte multumit, a beneficiat de livrare gratuita si a primit si ceva cadou, cred ca o pereche de sosete. Arunca si un ochi la ei.