| anonim_4396 a întrebat:

A cumparat cineva de pe Ladermag.ro Jocuri? Vreau sa imi cumpar Watch Dogs Vigilante Edition si am gasit un pret bun la ei. Si ma intrebam daca sunt seriosi. Sau stiti un site care are Watch Dogs Vigilante Edition sub 250 lei? Stiu ca nu a aparut inca vreau sa fac preorder.

2 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Uite aici gasesti, il poti alege pe cel pe care il doresti, faci comanda, iar in 24-48 de ore vine acasa cu tot ce ai nevoie si transportul e gratuit :D
http://bit.ly/1nuILED (link generat de conversion marketing)

| eu2099 a răspuns:

Mai rabda sase zile si se scoate jocul! Si eu astept... E foarte fain!