| Felix_Remus_1990 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am luat o consola ps4 bundle cu cele doua jocuri watch dogs 2. Le-am terminat si voiam sa mai cumpar niste jocuri dar cand incerc sa adaug cardul de debit si nu mi-l accepta.Am incercat si cu paypal si tot nu merge. Vreau sa-mi iau gift card de pe g2a dar nu stiu daca e sigur.Imi puteti zice daca ati mai cumparat de acolo sau de pe un site de unde pot lua gift cards pentru ps4? t

1 răspuns:
| Mosic_Adrian_1994 a răspuns:

Iti recomand mai mult jocurile pe cd.Chiar daca o sa crezi ca ti se pare stupid dar iti recomand.Jocurile digitale pot fi furate de anumiti hackeri.Deoarece psn-ul se hackeaza foarte usor.Este opinia mea.