| AngelOnEarth a întrebat:

A cumparat cineva de pe site-ul www.dressyours.com (http://www.dressyours.com/)? Imi puteti spune daca este un site de incredere, daca livrarea a fost ok si ce modalitate de plata ati ales?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Personal nu am cumparat, dar daca nu ai incredere, alege modalitate de plata ramburs si vezi daca poti chiar deschide coletul de fata cu curierul, e cea mai buna varianta. Asa n-o sa iei teapa.

| AngelOnEarth explică (pentru CM7YRE):

Nu exista aceasta modalitate de plata, acesta e un site coreean, tocmai de aceea as fi vrut sa aflu experientele altora inainte de a-mi comanda ceva.