| DanielTudorache a întrebat:

A cumparat cineva produse de pe www.steroizi-originali.com? Nu sunt nou in domeniu, doar ca vreau sa caut o sursa de incredere, ca cel de la care luam inainte nu se mai ocupa cu asta.

Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| AdrianUrsut a răspuns:

Da, am cumparat de pe www.steroizi-originali.com si pot sa spun ca este un site de incredere.

Produsele sunt originale si au cod de verificare care merge, nu ca pe alte site-uri.

Cu alte cuvinte, recomand!

| AnaboRon a răspuns:

Eu am luat de aici, au expediat comanda prin fan curier cu verificare colet, verifici codul de autenticitate la primire si nu ai cum să iei teapa!

https://vanzaresteroizi.com/produs/danabol/