| Anndreearalucaaa a întrebat:

A cumparat cineva telefon de pe Filip.ro?
Cum ajung? Sunt ok?
Mi-e frica sa comand

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu am comandat dar mie imi par super ok baietii din ce am observat nu e rentabil sa vinzi la ei telefonul dar sa il cumperi chiar mi se pare genial, nu cred ca ai avea de ce sa iti fie teama, mai repede sa iti fie teama de tipii dubiosi de pe olx care iti pot da teapa.
Iti las un clip aici si dupa ce il vezi poate iti mai trece teama https://www.youtube.com/watch?v=tJpk-m8W64I

| Adrian5575 a răspuns:

Nu am cumparat niciodata de acolo. Mereu mi-am luat telefon de pe PCgarage si nu am avut probleme.