| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa imi comand un telefon mobil de pe internet mai exact de la Emag.Sa am incredere in cei de la Emag, sicer mi-e frica poate nu mi-l trimit sau cine stie...
Voi ce ziceti sa comand sau sa nu comand?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

A comandat o prietena de a mea acum cateva zile si a fost multumita.

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna...Eu zic sa ai incredere si sa comanzi. Eu cand vine vorba de electronice comand doar de pe internet, eMAG, pcgarage si altele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG e cel mai mare retailer de electronice din Romania, nu a ajung acolo fraierind clientii