| anonim_4396 a întrebat:

A mai cumparat cineva vreodata produse avon de pe site?(nu prin reprezentant ci client direct?)
cum pot cumpara si eu?

11 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Da, poti, eu nu cumpar de acolo deoarece prietena mea e reprezentant, dar alta prietena nu mai vrea sa comande de la ea, asa ca ia dupa net, ajung in 2 zile si nu e nici o teapa.

| fif2002 a răspuns:

Intra pe www.claudia09avon.eu si o sa gasesti toate detaliile, daca vrei si alte informatii le poti afla prin intermediul paginii de contact

| pretzel a răspuns:

Ai intructiunile pe site dar sa stii ca nu e deloc indicat sa comanzi prin internet sunt mii de tepe care se dau asa ca mai bine nu risti sa dai banii degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca ar fi o idee buna sa te inscrii tu si incerci sa strangi o comanda impreuna cu prietenele tale si cei apropiati, pentru ca nu te costa nimic inscrierea, primesti si un discount la comanda de minim 110 ron si pe langa astea multe cadouri in fiecare campanie happy daca te-ar interesa iti pot lasa un nr de tel sau un id. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe www.claudia09avon.eu si cere detalii prin formularul de contact

| andreeaw a răspuns:

Ai intotdeauna la dispozitie magazinul www.avonstore.ro, ai premii la fiecare comanda si primesti comanda acasa (daca esti din buc) in maxim 72 ore!

| andreeaw a răspuns:

De ce nu cumperi de la www.avonstore.ro?
ai premii pentru fiecare comanda, daca esti din bucuresti ai comanda acasa in max 72 ore, fara taxa suplimentara.

| popandreea a răspuns:

Buna, draguta. Am cumparat produse Avon de la reprezentanti, dar cel mai bine e sa devii tu unul. La comenzi de peste 110 Ron primesti discount 15%. Pentru mai multe detalii: pop.andreeac

| princess* a răspuns:

Prietena mea comanda pe site.Trebuie sa indici tara si iti apare nr de tel, cred.

| avonone a răspuns:

Www.avonone.eu poti cumpara online pentru mai multe detalii ai nr meu de telefon pe site!