| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care a comandat produse de la Avon fără un reprezentant?

3 răspunsuri:
| diamondsonmytongue a răspuns:

Nu cred ca se poate. Din cate stiu, pentru a comanda de la ei, trebuie sa ai ori tu cont, ori altcineva, adica reprezentantul tau avon.

| NudeQueen a răspuns:

Buna! Sigur ca se poate, de pe platforma online a magazinului, eu sunt coordonator si acesta este magazinul meu online: te astept cu o comanda https://www.avon.ro/magazin/beautyshopkidd! PS: sunt oferte foarte bune acum de Black Friday! O zi frumoasa!