| KatyyLWA a întrebat:

Aa vrea sa imi cumpar un jurnal, dar cu lacat, astfel incat numai eu, daca am cheia sa il pot deschide. Stiti de unde pot cumpara? Daca nu stiti din Craiova, pot comanda online...

6 răspunsuri:
| KatyyLWA explică (pentru Mihaela1964):

De ce sa ma uit? Oricum, am facut-o... Dar, eu nu am probleme de genul ala. Sunt ok cu mama mea

| Mihaela1964 a răspuns (pentru KatyyLWA):

Ma bucur s-aud asta.M-am gandit ca e bine sa vezi ce se poate intampla daca ai ceva de ascuns parintilor, din fericire nu e cazul tau.Numai bine.happy

| Miiku a răspuns:

Daca nu e prea tarziu am gasit un site cu jurnale de mai multe modele. Sper sa iti placa!

http://www.fungift.ro/......c-0-p.html

Sper ca te-am ajutat. :)

| PrintesaAryMary a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceiasi problema...Am gasit un site(jucariishop.ro) cu jurnale dragute, dar scumpe.Am gasit mai multe site-uri dar nu mi le mai amintesc.
Cand mai gasesc site-uri, cu jurnale dragute, am sa te anunt.

Spor la cautat!