| dragalasica a întrebat:

Acum in legatura cu ultima mea intrebare,, unde se gasesc magazine de specialitate cu peruci(de preferinta naturale),, am o adaugare pentru.toti.as dori ca magazinul sa fie in bucuresti.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| alexandra_7131 a răspuns:

Am vazut acum catva timp in selgros...erau niste peruci foarte misto, blonde brunete de care vrei...despre pret era cam la jumatate de milion poate chiar un milion, nu stiu ce sa zic dar cred ca sunt de calitate :*:*

| Jivahair a răspuns:

Buna,
Jiva Hair Boutique este magazin specializat cu peruci, extensii si accesorii de par. www.jiva.ro