| Alex2526 a întrebat:

Adidasii de pe Fashion Days in special cei de la adidas sunt fake? Ca am gasit o pereche de la 700 lei la 280 si nu stiu ce sa fac daca sunt fake sau nu

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fashion Days nu vinde fake uri

| Alex2526 explică (pentru suntserios):

Dar de ce sunt asa ieftine

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Alex2526):

Tind sa cred ca functioneaza intr-un regim de outlet si vand chestii din vechile colectii.
Dar vand si in parteneriat cu eMAG si sigur nu vand fake uri.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Alex2526):

happy dupa intrebarea ta, pentru ca ti am accesat link ul, au inceput sa apara reclame la fashion days, si mi-a aprut o reclama cu niste Salomons la reducere, tocmai ce i am cumparat happy

| Alex2526 explică (pentru suntserios):

Eu zic de acele ghetute negre de la adidas

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Alex2526):

Stiu despre ce zici tu, eu am zis doar ca am incredere si am luat de la ei la reduceri.

| Alex2526 explică (pentru suntserios):

Deci merita sa imi dau comanda?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Alex2526):

Eu am luat multe lucruri de la ei pana acum, nu am avut probleme. Am luat si o pereche de New Balance si in mod sigur sunt originali.

| Adry05 a răspuns:

Sunt originale, am luat eu 2 perechi de converse si i-am verificat. E prea mare site-ul sa vanda fake-uri, fii serios. Probbail e o pereche care nu s-a vandut de mult timp si au redus pretul sa scape de ea de pe stock.