| Antonia23K a întrebat:

Sunt fake produsele de pe fashion days?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. E Emag cu alt nume si axat pe haine.

| ReddY25 a răspuns:

Nu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| supremxxxoxo a răspuns:

Da. sunt fake cu eticheta made in vietnam.
Simt nevoia sa las asta aici pentru a ajuta.

Azi am luat prima data clothes online si am luat de fashion days in 2023, un adidas de aproape 400 de lei de proba. Fake cu eticheta de made in vietnam. in 10 minute de cand au venit am facut cerere refund return.

Un peasent, un idiot o sa iti spuna ca sunt originale.

Nu exista haina orignale online, rar si prin maill uri nowadays.
Original daca ei direct de la producator mai multe sanse, decat online stores

| supremxxxoxo a răspuns (pentru supremxxxoxo):

"am scris de proba" deoarece ma asteptam sa fie fake, daca era original il pastram.

calitate proasta, turcesti mai degraba decat china, plus avand un adidas asemanator diff colour de anul trecuta si mai simplu comparatia. Si tutorial Youtube sunt differences la majoritatea modelelor and brands fake vs real