| DanaX a întrebat:

Alte idei pentru cadouri de Craciun (familie si prieteni)?

11 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Cumpara ciocolatele,se gasesc in Cora/Carrefour/Real/Mega Image/Auchan, sunt sub forme diverse: mos craciun, braduleti, etc, si sunt foarte accesibile ca si pret (preturi de la 5-20ron).

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Cumpara ciocolatele,se gasesc in Cora/Carrefour/Real/Mega Image/Auchan, sunt sub forme diverse: mos craciun, braduleti, etc, si sunt foarte accesibile ca si pret (5-20ron).

| Ancky a răspuns:

Recomand urmatorul magazin cu haine Bershka. Se numeste Miau Miau. Au esarfe, accesorii, tricouri, bluzite si multe altele. Preturile sunt foarte bune de la 10 lei pana la 90 lei. Aveti linkul mai jos.http://www.facebook.com/MiauMiauSale

| DanaX explică:

Si daca imi puteti sugera magazine happy [Bucuresti].

| VilcuDarius a răspuns:

Un cadou simbolic.Gen un cd cu colinde sau un tricou cu ce le place de la Serbanescu.

| FantassyyN a răspuns:

O esarfa, o ceasca, tricou personalizat, parfum

| NoName_3557 a răspuns:

Pentru prieteni sau chiar sora, ai putea sa incerci asta :

https://youtu.be/n3cna5a2SjU

| Funditaღ a răspuns:

Eu de Craciun le cumpar la prieteni o caciula frumoasa de iarna o esarfa.niste cercei frumosi.si dulciuri( sa fim seriosi cui nu plac dulciurile?smug )

| misterios77 a răspuns:

Cand te duci la cumparaturi vezi cam ce le-ar place si dup aia te duci si le cumperi