| DanaX a întrebat:

Idei pentru cadouri de Craciun? :3 Pentru prieteni [13-15 ani] si familie? Fara haine sau pantofi :].

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai.
pentru mama :
-un set alcatuit din fular si manusi ideal pentru sezonul rece
-o pereche de cercei
-o iconita din argint ( daca ai bani bineinteles)
-un album foto
-suport in forma de manechin pentru bijuterii ( nu sunt scumpe )
-o floare exotica in ghiveci
Pentru tata :
-un breloc pentru cheile de la masina
-o palarie de cowboy laughing
-un portofel din piele ( cu o poza cu voi 2 dc nu?)
-un DVD cu'n film bun
-bilete la meciul echipei favorite
-o agenda personalizata pe care o poate folosi la serviciu
Pentru prieteni :
-daca's fete jucarii pufoase,ciocolata,jucari in cutiuta cu arc ( ca'nd desene laughing ),sosete cu degete ( sunt dragute love struck)
Daca's baieti:
-CD cu artistul preferat,autograf de la sportivul preferat ( roman bineinteles),umbrela cu model de minge de fotbal, o carte amuzanta, bilete la concert s.a.m.d

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame, au multe produse speciale pentru copii
C17 http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml
C16 http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201116
Pentru comenzi e-mail la ln_anamaria@yahoo.com

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Sunt tot felul de ciocolatele in forma de brad,mos craciun, globuri, etc. Si nu-s scumpe.

| Alice180297 a răspuns:

Le poti lua ceva simbolic craciunului. poate un suport de lumanarele, ceva cu globuri, bradut... thinking ceva ornamente. :* sper ca te.am ajutat

| Céline7 a răspuns:

Dece nu vrei sa le cumperi haine? eu cred ca ar grebui sa dai un fular si niste manusi!

| MisaMoe a răspuns:

Mie imi plac foarte mult cadourile facute de mana mea happy.in caz ca nu ai imaginatie ai putea sa le iei...un lantisor sau o bratara, ceva mic si simbolic.pentru familie,mamei i-as lua un set cu gel de dus, sampon etc. de la farmacie, dar care sa arate frumos...iar tatei.o sampanie big grin