| anonim_4396 a întrebat:

Am 1.60 inaltime 54kg si as vea sa-mi cumpar o pereche de cizme. ce gen credeti ca mi s-ar potrivi? lungi s-au scurte

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mie imi place sa vad o fata cu cizme lungi...batting eyelashes

| sigmanet a răspuns:

Asta tine si de garderoba ta. Incearca cizmulite lungi, dar sub genunchihappy

| Brigitta a răspuns:

Pai mai bine gandeste-te ce mai ai in garderoba si cu ce i-ai putea purta.
De exemplu daca ai pantaloni boot cut (adica din aia largi jos) atunci opteaza pentru ceva botine; si invers daca ai mai multi pantaloni slim (stramti) atunci ia-ti cizme lungi.

| BabyRosse a răspuns:

PAI...conteaza si ce fel de picioare ai daca le ai scurte ia-ti cizme lungi iar daca le ai lungi ia-ti scurte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scurte daca ai picioare lungi si lungi tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lungi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o prietena ceva mai scunda ca u si si-a cumparat unele putin peste glezda.acum o face mai inalta, mai supla si nu glumesc