| anonim_4396 a întrebat:

Salve, am 1, 60 inaltime si 54 kg.As vrea sa-mi cumpar opereche e cizme dar nu stiu de care gen? lungi s-au scurte...am picioarele scurte, ce sfat i-mi dati?

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca porti fuste atunci trebuiesc cizme lungi cu tocuri... dau eleganta oricarui tip de picior

kratos
| kratos a răspuns:

Cizme elegante cu toc mic happy. Lungi nu prea te-ar avantaja...

| spyceygirl a răspuns:

Nici lungi, nici scurte, potrivite-adica marimea aceea medie(sper ca maintelegi) si sa nu fie cu talpa fara toc, adica sa ai un tode de cativa cm(3-5, cat suporti), cei fara toc, adica cu talpa simpla nu te avantajeaza...

| Zoombe3 a răspuns:

Foarte scurte, preferabil botine.

| Brotacelu a răspuns:

Scurte
Distractie placuta

| franceska a răspuns:

Daca ai picioare scurte atunci nu te hazarda la cizme lungi oricat de mult ti-ar place te-ar dezavantaja...deci nu iti lua cijme pana la genunchi sau chiar mai lungi... i-ati mai scurte putin.

| Ursulet a răspuns:

Scurte.